GŁOSOWANIE: „Nestlé Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę”

Firma NESTLE po raz kolejny ogłosiła konkurs „Nestlé Porusza Polskę: Porusz swoją okolicę”, którego celem jest wybudowanie 16 siłowni zewnętrznych w całej Polsce (po jednej dla każdego województwa).

Gmina Mała Wieś również przystąpiła do konkursu, wyznaczając następującą lokalizację: Węgrzynowo 14, 09-460 Mała Wieś tj. świetlica wiejska w Węgrzynowie.

Wybór zwycięzców ogłoszonego konkursu zostanie dokonany w oparciu o głosowanie internetowe, które rusza już dziś tj. 10.05.2017 r. i będzie trwać do 30.06.2017 r.

Jak głosować: Wystarczy wejść na stronę https://www.nestleporusza.pl/glosowanie/lokalizacja/252 i oddać swój głos. Każdy zainteresowany będzie mógł oddać jeden głos dziennie z jednego adresu e-mail przez cały czas trwania konkursu.

Nagroda: Nagrodą jest siłownia zewnętrzna składająca się z czterech podwójnych urządzeń: biegacz + orbitek, rower + jeździec, surfer + twister, drabinka + podciąg do nóg; jednego pojedynczego urządzenia – wioślarz; tablicy z regulaminem siłowni oraz opracowanie projektu zagospodarowania terenu.

Łączna wartość nagrody wynosi: 16.759,00 zł.  

Zachęcamy do głosowania. Liczy się każdy głos!!!

 

Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Starostwo Powiatowe w Płocku

Starostwo Powiatowe w Płocku

Gminne OSP

Gminne OSP

Gminny Portal Mapowy

Portal mapowy gminy Mała Wieś

Osoby On-line

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Zimowe utrzymanie dróg

 

Hotel dla bezdomnych psów

Hotel dla psów

Czystsze Powietrze