Urząd Gminy w Małej Wsi
fax. 024 269-79-61
e-mail: gmina@malawies.pl
www.malawies.pl

Gmina Mała Wieś leży na terenie Województwa Mazowieckiego we wschodniej części Powiatu Płockiego, przy drodze krajowej nr. 62: Płock – Warszawa, nad prawym brzegiem Wisły. Wchodzi częściowo w skład Wysoczyzny Płońskiej i Kotliny Warszawskiej. Powierzchnia gminy wynosi 108,9 km2. Gmina leży w odległości 35 km od Płocka i 80 km od Warszawy. Sąsiaduje z gminami: Wyszogród, Bodzanów i Bulkowo w powiecie płockim i gminą Naruszewo w powiecie Płońskim. W południowej części, na długości 5,8 km, granicę gminy stanowi linia rzeki Wisły.

W trzydziestu miejscowościach gminy zorganizowanych w 24 sołectwa zamieszkuje łącznie około 6219 mieszkańców.

W poniższym linku znajdziecie Państwo dane statystyczne dotyczące Naszej Gminy zarejestrowane przez Urząd Statystyczne w Warszawie w 2014 roku

statystyczne Vademecum Samorządowca 2014.pdf

Starostwo Powiatowe w Płocku

Gminne OSP

Gminny Portal Mapowy

Portal mapowy gminy Mała Wieś

Osoby On-line

Odwiedza nas 66 gości oraz 0 użytkowników.

Zimowe utrzymanie dróg

Hotel dla bezdomnych psów